Získat TikTok Followers od 79 Kč

Vybete balíček, který Vám nejvíce vyhovuje a OBJEDNEJTE

Ať už jsi začínající TikTok blogger, slavný influencer nebo jen miluješ natáčet vtipná videa, nákup Followers zvýší tvou důvěryhodnost a dosah na této síti.


NAKUP TIKTOK FOLLOWERS A STAŇ SE HVĚZDOU TÉTO SÍTĚ

Chceš zazářit na TikToku? Potřebuješ pořádně naboostovat tvoje zábavná videa? Podpořit tvůj brand? Seš na správném místě! Koupit TikTok Followers nebylo totiž nikdy jednodušší.

PROČ KOUPIT TIKTOK FOLLOWERS?

Nákup Followers udělá tvůj profil zajímavější pro sponzory. S více Followers na TikToku získáš také více zakázek a spoluprací. S více Followers získává tvůj profil větší dosah a prestiž a působí důvěryhodněji. Koupit Follwoers se ti vyplatí a pomůže ti posunout se vpřed.

PROČ KOUPIT TIKTOK FOLLOWERS PRÁVĚ U NÁS?

JSME #1 NA TRHU
Jsme největším portálem v Česku a na Slovensku, nabízíme nejširší výběr služeb a našim klientům pomáháme kupovat sledující a likes již od roku 2017. Garantujeme dodání kvalitních sledujících a likes na TikToku a při tom zaručujeme, že je tvůj účet 100% v bezpečí.

Při využívání našeho nástroje nehrozí zablokování ani omezení tvého účtu, koupit Likes si můžeš bez rizika a bez sdělování osobních údajů. Spokojenost našich zákazníků je pro nás na prvním místě.

EXKLUZIVNÍ SLUŽBY
Náš web je plně automatizovaný a maximálně bezpečný. Ihned po zakoupení získáš nové sledující či likes. Naše technická podpora je ti nonstop k dispozici a připravena pomoci při nákupu Likes i s dalšími dotazy. Na všechny tvé otázky ti odpovíme v nejkratší možné době.

Na věrné zákazníky čeká mnoho výhod. Pro VIP klienty je připraven věrnostní program. Za doporučení nového zákazníka, který u nás koupí sledující či likes, můžeš získat některé z našich služeb zdarma.

BEZPEČNOST PŘI NÁKUPU
Při zakoupení Likes nikdy nepožadujeme žádné soukromé informace. Vše probíhá automatizovaně a zcela bezpečně. Platba probíhá přes zabezpečenou platební bránu PAYS, která je registrována u ČNB jako poskytovatel platebních služeb. Případně přes Apple Pay a Google Pay.
Jak koupit sledující nejen na instagramu?
Vše je velmi rychlé, automatizované. Vše co potřebujeme je jen název či přezdívka Vašeho profilu.

Vybírat můžete z našich balíčků

Vyberte si ze spousty balíčků nejen služeb pro Instagram, ale i TikTok, Facebook, YouTube.

1

Vyplňte název vašeho profilu nebo přidejte odkaz

Vše během pár vteřin.

2

Vytvořte objednávku

Ihned po obdržení objednávky vám automaticky začnou přibývat Instagram sledující nebo lajky.

3
F.A.Q
Můžou mi za to smazat TikTok? 📸
Ne, ničeho takového se určitě nemusíte bát. Vzhledem k tomu, že nám nesvěřujete Vaše heslo, je účet na 100% v bezpečí. 🙌 Navíc máme za sebou stovky propagací, pochybení si tedy nemůžeme dovolit.